Şirket

Şirket

KURULUŞ

TEL-KA Makine ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti. Unvan’ ı ile 1996 yılında tamamı teknik öğretmen olan beş ortağın girişimci ruhu ile kurulmuştur. Fason tel erozyon konusunda 25 yıllık tecrübeyle müşterilerine profesyonel anlayışıyla kaliteden ödün vermeden 24 saat hizmet vermektedir çalışanları, konularında deneyimli ve yeni teknolojileri takip eden kadrodan oluşmaktadır.

AMACIMIZ
Sac metal kalıpları , hacim kalıpları , makine , aparat tasarımı , imalatı ve fason tel erozyon kesimi alanlarında kaliteli hizmet vermek , İmalat sektörünün lokomotifi olan kalıpçılık ve telerozyon alanında çok önemli bir boşluğu doldurmaktır.
Çözüm ortağı olmayı hedeflediğimiz müşterilerimize , kalıp ve telerozyon kesimi alanında , hassas , kaliteli hizmeti hızlı bir şekil de vererek katkıda bulunmaktır.Bu bilinçle makine parkurumuzu sürekli yenileyerek , teknolojimizi günün koşullarına cevap verecek düzeyde tutmaya çalışmaktayız.
Önceliğimiz ülke kalkınmasında pay sahibi olmaktır.Üretimin ; bir ülkenin kalkınmasında gelişmesinde ve dünya ülkeleri arasın da söz sahibi olmasındaki öneminin çok büyük bir değer olduğu bilinci ile ;
Firma olarak önceliğimiz arasın da üretime ve üretim yapan ( Otomotiv , beyaz eşya , elektronik , elektrik , tekstil , savunma sanayii v.b.) firmalara kaliteden ödün vermeden rekabet gücünü arttırmak , maliyetlerin düşürülmesi konusunda katkı sağlamak ve çözüm üreterek ülkemize hizmet ve katma değer sağlamaktır.

HEDEFİMİZ
Ülkenin kalkınması milli bir meseledir. Ekonomik olarak kalkınmanın temel şartı üretim ve yeni projelerdir. İyi organize olabilen ve katma değeri yüksek projeler üretebilen ülkeler ayakta kalmayı başaracaktır. Bu başarıda pay sahibi olmak ekonomiye teknolijik anlamda katkı sağlamaktır.

TEZGAH KAPASİTEMİZ

Sodıck AQ537L Telerozyon tezgahı
Sodıck AQ300L Telerozyon tezgahı
Fanuc X0C Telerozyon tezgahı
CNC Delik erozyon tezgahı
Delik erozyon tezgahı
Düzlem yüzey taşlama tezgahı
Matkap tezgahı